Sveiki,

smagu, kad užsukot į mano saitą, linkiu aš jums čia užsibūti ne vieną minutę. Nepezėsiu supermamiškų blevyzgų apie originalumą,  išskirtinumą, kaip aš čia su meile viską darau ir visą kitą briedą. Mano darbai šneka patys už save, taip, kad, jei jie jums patiks, tada smagu – draugausim.

Truputis svarbios informacijos apie pačius darbus: mano darbai yra dviejų tipų: Vienetiniai ir ne vienetiniai. Savaime suprantama, vienetiniai gali  smarkiai daugiau kainuoti negu ne vienetiniai. Kartais būna klientės išsirenka keletą darbų nuotraukų, paklausia kainų ir nustemba, kodėl jos taip skiriasi.

Tai tarkim wire wrap technikos darbai, kurių pas mane yra labai nemažai, yra gan greit padaromi, nereikalauja sudėtingų įrengimų ir įgūdžių todėl tokie darbai kainuoja pigiau  ir juos galiu atkartoti ne vieną kartą.

Kiti darbai – vienetiniai. Prie tokių sugaištama daug laiko, ir labai nemėgstu, kai klientės išsirenka kažkokią papuošalo nuotrauką iš saito ir rašo man – „Padarykit man prašau tokį patį.“ Niekada taip nedarykit, nebus tokio paties. Vienetinis darbas ir yra dėl to vienetinis, nes tokio antro nebus, ne tik dėl to, kad man pačiai net nelabai norėtųsi antrą tokį patį daryt, bet ir dėl to, kad rankų darbas visada kitoks gaunasi. Taip kad, pasitikėkit mano sugėbėjimais. Galiu padaryti kažką panašaus stiliaus, bet ne tokį patį papuošalą.

Tikiuosi įsidėsit šitą domėn. Taigi, malonaus jums apsilankymo mano svetainėje.

 

Juvelyrė Dalia Jucikaitė
El. Paštas: dalia@katesakis.lt
Telefonas: +370 610 25840
Sąs. nr. LT05 7300 0100 8630 5328